Left Right
Kategórie

Alpro ovsený nápoj 1 l

Skladom
SKU
product-54345
2,59 €
Cena: 2,59 €
Popis produktu

Alpro ovsený nápoj. Dobré ráno, prebuď sa z ovsenej! V Alpro sme sa zamilovali do jemnej chuti ovsa. Alpro ovsený nápoj je skvelý zdroj prírodnej vlákniny, samozrejme bez pridaných cukrov. Vychutnaj si ho úplne bez výčitiek ako alternatívu mlieka – v cereáliách, vo smoothie alebo proste len tak. Ochutnaj a zistíš, že táto chuť je jednoducho oveSNOVÁ!

Výhody Alpro ovseného nápoja:

  • Prirodzene bez laktózy
  • 100% rastlinné
  • vegetariánske
  • Prirodzene s nízkym obsahom tuku
  • Bez pridaného cukru alebo sladidiel
  • Bohatý na vlákninu
  • Zdroj vápnika. Obsahuje vitamíny B2, B12 a D.

Všetok náš ovos pochádza z Francúzska, Belgicka a Fínska. Alpro ovsené nápoje vyrábame práve v Belgicku. Milujeme na tom fakt, že tým nielen znižujeme čo najviac uhlíkovú stopu pri doprave, ale tiež je tu dostatok zrážok, aby si príroda so zavlažovaním úrody poradila sama bez nášho zásahu. Ešte tu sú naše recyklované, recyklovateľné a rastlinné obaly, ktoré sú kľúčom k tomu, aby naše produkty boli dobré nielen vnútri, ale i navonok.

Poznáme budúcnosť a je rastlinná.
Chceme inšpirovať kohokoľvek na tejto planéte, kto má chuť niečo zmeniť. Aj malý rastlinný krok môže znamenať veľkú zmenu!
Moc dobre vieme, že cesta za zdravým životným štýlom môže byť tŕnistá. Občas je ťažké zbaviť sa starých návykov a od toho sme tu my a naše rastlinné alternatívy. Fandíme všetkým, ktorí to skúšajú, každý krok správnym smerom sa počíta! Vďaka našim rastlinným potravinám sa môžeš cítiť jednoducho skvele! Dobré pre planétu aj pre vás .

Alpro obsahuje vápnik, ktorý je potrebný na udržanie zdravých kostí. Pri pravidelnej konzumácii v rámci pestrej stravy a zdravého životného štýlu.

Zloženie:

Pitná voda, ovos siaty (10%), vláknina (inulín), slnečnicový olej, fosforečnan vápenatý, maltodextrín, morská soľ, stabilizátor (guma gellan), vitamíny (riboflavín (B2), B12, D2). Môže obsahovať stopy mandlí a lieskových orechov.

Ako používať:

Nápoj je senzačný samotný, možno s ním však tiež zaliať cereálie, pridať ho do kávy, čaju, koktailov alebo smoothies.

Balenie:

1 l

Upozornenie:

Skladujte v teplote od 2 ° C do 25 ° C. Po otvorení uchovávajte v chladničke (max. 7 ° C) a spotrebujte do 5 dní.

Popisy výrobkov na našej stránke pochádzajú od výrobcu (dodávateľa) daného produktu. Za vyššie uvedené informácie nenesieme zodpovednosť, pre istotu si prečítajte popis aj na obale produktov. Dizajn produktov sa môže líšiť od obrázku na našej stránke.

Obľúbené kategórie

Delivery Doručujeme k vám?
Kategórie
Last Minute
Akčné Bomby
Valentínska ponuka
Party ponuka
Liga Majstrov
Vždy čerstvé
Ovocie a zelenina
Pekáreň a cukráreň
Mäso, ryby
mliečne a chladené
Lahôdky
Zdravá výživa
trvanlivé potraviny
mrazené výrobky
nápoje
alkohol
drogéria a kozmetika
Dieťa a matka
Domácnosť a kancelária
zviera
Tabak
Family exclusive
Lekáreň