Loader
Kategórie

Karloff Tatratea 57% rosehip & sea buckthorn tea 700 ml

Vypredané
SKU
product-37994
16,90 €
VAROVANIE

Zákaz predaja alkoholických nápojov osobám mladším ako 18 rokov.

§3 ods. 2 zákona č. 219/1996 Z. z. o ochrane pred zneužívaním alkoholických nápojov a o zriaďovaní a prevádzke protialkoholických záchytných služieb.

Cena: 16,90 €
Popis produktu
Logá tretích strán: Zelený bod Rozmery: Výška regálu: 245 Šírka regálu: 76 Hĺbka regálu: 76 Príprava a použitie: Tipy na konzumáciu: - neriedený chladený. - s ľadom. - v miešaných nápojoch. - v horúcom čaji. Tip na jednoduchý miešaný nápoj: 40 ml Tatratea 57 %, 200 ml červená vinea, ľad. Dolná veková hranica: Podľa zákona 18 Značka: Karloff Vrátiť: Karloff, s.r.o. Pradiareň 44 060 01 Kežmarok Slovakia www.tatratea.com www.karloff.sk Druh skladovania: Typ - Pri izbovej teplote Typ balenia: Typ - Sklenená fľaša Štandardizovaná značka: Značka - Karloff Hmotnosť: Brutto hmotnosť: 1153 Marketing produktu: Prírodný, originálny, čajovo - bylinný likér, ktorý je obohatený o extrakty z rakytníka a o výraznú šípku, ktorá Vám pripomenie pohodu jesenných večerov pri šálke sviežeho šípkového čaju. Základ tohto výnimočne sladkokyslého čaju je tvorený vyváženým pomerom liehu, extraktov z bylín, čierneho a červeného čaju, ovocných výťažkov a destilátov, cukru a vody. Tatranský čaj charakterizuje lahodná vôňa, okrúhla chuť a jeho uvoľňujúci účinok. Marketing značky: Silný originál zo srdca Tatier. Vyberte si svoj najobľúbenejší spomedzi všetkých výnimočných druhov Tatratea. Ich jedinečnosť tvorí osobitá receptúra, rozmanitosť chutí a rozdielna stupňovitosť alkoholu. Bezpečnostné upozornenie: Zákaz predaja alkoholických nápojov osobám mladším ako 18 rokov a osobám zjavne ovplyvneným alkoholom. §3 ods. 2 zákona č. 219/1996 Z.z. o ochrane pred zneužívaním alkoholických nápojov a o zriaďovaní a prevádzke protialkoholických záchytných služieb. Jazyk produktu: Hlavný jazyk popisu - Slovenčina Číselná veľkosť: Číselná veľkosť: 700 Jednotka (špecificky): Jednotka (špecificky) - Mililitrov Veľkosť balenia: 700 Jednotka (voľný text): ml Druh alkoholu: Druh - Likér Všeobecné údaje o alkohole: Obsah alkoholu: 57 Jazyky na balení: Angličtina Slovenčina Vyhlásenia o bezpečnosti: Nie je vhodné pre tehotné ženy (Logo) Predaj jednotky: Výška: 245 Šírka: 76 Hĺbka: 76 Objem alkoholu ostatný text: 57% obj. alk. Adresa distribútora: Karloff, s.r.o. Pradiareň 44 060 01 Kežmarok Slovakia Webová adresa: www.tatratea.com www.karloff.sk Regulovaný názov produktu: Tatranský čaj 57% s príchuťou šípky a rakytníka Rozklad popisu: Variant: Tatratea 57% rosehip & sea buckthorn tea Kontakt: Karloff, s.r.o. Kontaktná adresa: Pradiareň 44 060 01 Kežmarok Slovakia

Popisy výrobkov na našej stránke pochádzajú od výrobcu (dodávateľa) daného produktu. Za vyššie uvedené informácie nenesieme zodpovednosť, pre istotu si prečítajte popis aj na obale produktov. Dizajn produktov sa môže líšiť od obrázku na našej stránke.

Obľúbené kategórie

Delivery Doručujeme k vám?
Kategórie
Vždy čerstvé
Ovocie a zelenina
Pekáreň a cukráreň
Mäso, ryby
mliečne a chladené
Lahôdky
Zdravá výživa
trvanlivé potraviny
Všetky kategórie
ryža, cestoviny, strukoviny
Sladkosti
slané
pečenie a prísady na varenie
kakao zaváraniny
konzervované
Instantné jedlá
džemy, medy, sladké a ovocné nátierky
müsli, cereálie a kaše
olej a ocot
korenie a dochucovadlá
omáčky a dressingy
orechy, sušené ovocie a semienka
Ázijské potraviny
Talianske Potraviny
mrazené výrobky
nápoje
alkohol
dieťa
Párty a grilovanie
Domácnosť a kancelária
zviera
drogéria a kozmetika
tabak
Lekáreň
Hurá do školy
Koronavírus