Left Right
Kategórie

Nátierka Rapunzel Bio Nugátová 250g

Vegan
Skladom
SKU
product-37703
5,69 €
Cena: 5,69 €
Popis produktu

Veľmi jemná nátierka s 33% lieskových orieškov, voňavým kakaom a pravou Bourbon vanilkou. Namiesto mlieka obsahuje lupinovú múčku, a je preto vhodná aj pre vegánov. Fair trade palmový olej pochádza z Ghany, kde sú v rámci projektu palmy vysádzané s ohľadom na životné prostredie a na získanie nových plantáží nedochádza k odlesneniu.

Čo je to Bourbon vanilka? Bourbon vanilka je názov vanilky, ktorá sa pôvodne pestovala iba na bývalom Bourbonskom ostrove (dnes Reunion) a teraz je jej pestovanie rozšírené aj na ďalšie ostrovy v Indickom oceáne – Madagaskar a Komory. Táto vanilka prirodzene obsahuje vyššie percento vanilínu, hlavnú aroma látku, ktorá dodáva vanilke jej vôňu.

Zloženie: lieskové oriešky 33%, prírodný trstinový cukor, palmový olej, slnečnicový olej, lupinová múčka, kakao 4,5%, Bourbon vanilka. Všetky zložky pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

Výživové údaje na 100 g :
Energetická hodnota 2526 kJ/608 kcal
Tuky 46 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 11 g
Sacharidy 37 g
z toho cukry 34 g
Vláknina 6,0 g
Bielkoviny 8,6 g
Soľ < 0,1 g

Popisy výrobkov na našej stránke pochádzajú od výrobcu (dodávateľa) daného produktu. Za vyššie uvedené informácie nenesieme zodpovednosť, pre istotu si prečítajte popis aj na obale produktov. Dizajn produktov sa môže líšiť od obrázku na našej stránke.

Obľúbené kategórie

Delivery Doručujeme k vám?
Kategórie
Last Minute
Akčné Bomby
Valentínska ponuka
Party ponuka
Liga Majstrov
Vždy čerstvé
Ovocie a zelenina
Pekáreň a cukráreň
Mäso, ryby
mliečne a chladené
Lahôdky
Zdravá výživa
trvanlivé potraviny
mrazené výrobky
nápoje
alkohol
drogéria a kozmetika
Dieťa a matka
Domácnosť a kancelária
zviera
Tabak
Family exclusive
Lekáreň