Left Right
Kategórie

NÁPOJ ROCHESTER BIO BERRY PUNCH 725ml

Bio
Skladom
SKU
product-99353
8,10 €
Cena: 8,10 €
Popis produktu

Rochester Organic Mulled Berry Punch - bio nápoj, 725 ml Obľúbený nealkoholický punč z bio ovocia a korenín - Rochester Organic Mulled Berry Punch obsahuje výlučne bio zložky priam nabité vitamínmi - prírodnú bazu, čierne ríbezle, jablkovú šťavu a prírodný pomarančový olej. Táto unikátna zmes prírodných vitamínov a iných zdraviu prospešných zložiek robí z Rochester Organic Mulled Berry Punch priam ideálny nápoj a zahriatie v sychravé jesenné a tiež studené zimné dni, ako aj perfektný uvítací nápoj počas sviatkov pre všetky návštevy - zvlášť pre šoférov, keďže neobsahuje žiadny alkohol :) Rochester Organic Mulled Berry Punch sa dá piť aj za studena, ale odporúčame podávať horúci. Pri ohrievaní však odporúčame neprevariť, aby sa zachovali zdraviu prospešné látky a vitamíny obsiahnuté v tomto lahodnom punči. Postup prípravy: Pred otvorením premiešajte fľašu, aby ste sa uistili, že sú všetky koreniny rovnomerne rozmiešané. Prelejte požadované množstvo do hrnca, zohrejte a podávajte. NEPREVARIŤ! Ako ozdobu môžete použiť plátky pomaranča na každú šálku. Pre menej sladký punč pridajte k fľaške 1 šálku vody alebo 20% do každej šálky.

Informácie o Rochester Organic Mulled Berry Punch: Výrobca: Rochester Drinks The Original Drinks Co Zloženie: voda, Bio trstinový cukor, bio bazové kvety, bio šťavy z čiernych ríbezlí a jabĺk (30% - všetky šťavy z koncentrátu), bio zmes korenín, kyselina citrónová, bio pomarančový olej Nutričné hodnoty (Typické hodnoty na 100ml): Energia (kcal) 73, Energia (KJ) 310, Bielkoviny (g) 1.0, Karbohydráty (g) 18.3, z toho Cukry (g) 0.1, Tuky (g) 0.1, z toho nasýtené tuky (g) 0.1, Soľ (g) 0.011 Skladovanie: Spotrebujte do dátumu spotreby, ktorý je uvedený na obale. Po otvorení uchovajte v chladničke a spotrebujte do 14 dní. Objem fľaše: 725 ml

Popisy výrobkov na našej stránke pochádzajú od výrobcu (dodávateľa) daného produktu. Za vyššie uvedené informácie nenesieme zodpovednosť, pre istotu si prečítajte popis aj na obale produktov. Dizajn produktov sa môže líšiť od obrázku na našej stránke.

Obľúbené kategórie

Delivery Doručujeme k vám?
Kategórie
Last Minute
Akčné Bomby
Party ponuka
Liga Majstrov
Vždy čerstvé
Párty a grilovanie
Ovocie a zelenina
Pekáreň a cukráreň
Mäso, ryby
mliečne a chladené
Lahôdky
Špeciálna výživa
Trvanlivé potraviny
Mrazené výrobky
Nápoje
Alkohol
Drogéria a kozmetika
Dieťa a matka
Domácnosť a kancelária
Zviera
Tabak
Family exclusive
Lekáreň