Left Right
Kategórie

Alpro kokosový nápoj 1 l

Skladom
SKU
product-5650
3,09 €
Cena: 3,09 €
Popis produktu

Vlastnosti

Nízkoenergetický, Bez prídavku cukru, obsahuje prírodné cukry

Marketing produktu

Ideš do Alpro kokosového nápoja? Práve robíš niečo dobré pre seba i pre planétu. No jasné, zvoliť rastlinnú alternatívu je dobré v mnohých ohľadoch. Odmeň sa chuťou tropického slnka, ktorú skrýva kokosový nápoj Alpro. Uži si plnú chuť prázdnin v Karibiku len s prirodzenou sladkosťou obsiahnutou v kokose. Tak chutí bezstarostnosť. Nápoj si vychutnaj úplne bez výčitiek ako alternatívu mlieka - v cereáliách, v smoothie alebo len tak.

Výhody Alpro kokosového nápoja:
- Prirodzene bez laktózy
- 100% rastlinný
- Vegetariánsky
- Prirodzene s nízkym obsahom tukov
- Bez cukru a bez pridaných sladidiel
- Zdroj vápnika. Obsahuje vitamíny B12 a D.

Naše kokosy pochádzajú z juhovýchodnej Ázie, kde sú kokosové palmy pôvodným stromom a prirodzenou súčasťou ekosystému. Takto sú spojené miestne vtáky i včely. Zároveň je dobré vedieť, že naše rastlinné produkty majú celkovo prirodzene menšiu uhlíkovú stopu a menšiu spotrebu vody. A hádaj čo? To nie je všetko! Ešte tú sú naše recyklované, recyklovateľné a rastlinné obaly, ktoré sú kľúčom k tomu, aby naše produkty boli dobré nie len vo vnútri, ale i navonok.

Ingredients

Pitná voda, Kokosové mlieko (5,3%) (kokosový krém, pitná voda), Ryža (3,3%), Fosforečnan trivápenatý, Stabilizátory (guarová guma, guma gellan, xantánová guma), Morská soľ, Arómy, Vitamíny (B12, D2)

Výrobok môže obsahovať orechy (nie arašidy). Bezgluténový. Prirodzene bez laktózy.

Skladovanie

Minimálna trvanlivosť do: viď horná strana balenia. Uchovávajte do max. 25°C. Po otvorení uchovajte v chladničke (max. 7°C) a spotrebujte do 5 dní.

Popisy výrobkov na našej stránke pochádzajú od výrobcu (dodávateľa) daného produktu. Za vyššie uvedené informácie nenesieme zodpovednosť, pre istotu si prečítajte popis aj na obale produktov. Dizajn produktov sa môže líšiť od obrázku na našej stránke.

Obľúbené kategórie

Delivery Doručujeme k vám?
Kategórie
Last Minute
Akčné Bomby
Valentínska ponuka
Party ponuka
Liga Majstrov
Vždy čerstvé
Ovocie a zelenina
Pekáreň a cukráreň
Mäso, ryby
mliečne a chladené
Lahôdky
Zdravá výživa
trvanlivé potraviny
mrazené výrobky
nápoje
alkohol
drogéria a kozmetika
Dieťa a matka
Domácnosť a kancelária
zviera
Tabak
Family exclusive
Lekáreň