Left Right
Kategórie

Detská Výživa Bio Broskyňa Banán Cereálie 190g Fresh

Bio
Vypredané
SKU
product-63679
1,05 €
Cena: 1,05 €
Popis produktu

Detská broskyňová výživa s banánmi, s vysokým podielom ovocia, v bio kvalite. Obsahuje široké vlákninu, ovsené vločky a pšeničnú celozrnnú múku. Vhodná od dokončeného 4.mesiaca veku dojčaťa. Táto sterilizovaná ovocná výživa neobsahuje žiadne konzervačné látky, arómy, náhradné sladidlá, pridané farbivá a soľ. Výživa je v bio kvalite a je bezlepková. Výživa je vhodná pre dojčatá ale aj staršie deti, športovcov, dospelých, seniorov ale aj ako zdravý doplnok výživy. Má bezpečnostný PT uzáver, ktorý spĺňa vysoké hygienické a bezpečnostné požiadavky. Výživa od tradičného slovenského výrobcu, ktorý vyrába dojčenské výživy už od roku 1975.

ZLOŽENIE : Bio broskyňový pretlak (33% hm), bio banánový pretlak (30% hm), pintá voda, jablkový koncentrát, bio celozrnná ryžová múka, bio citrónový koncentrát. NÁVOD NA POUŽITIE Pohár otvorte, celý obsah dobre premiešajte a podávajte bez ohrievania. Pri otvorení musí uzáver cvaknúť. Ak sa viečko pri tlaku na jeho stred prehne, tento výrobok nepoužívajte. SKLADOVANIE V suchu a chlade. Chráňte pred mrazom. Po otvoreni spotrebovať do 48 hodín. PRIEMERNÉ NUTRIČNÉ HODNOTY V 100G Energia 152kJ/36kcal Bielkoviny 1,21g Sacharidy 7,80g z toho cukry 0,03g Tuky 0,14g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,04g Vláknina 0,42g Sodík 0,01g

Popisy výrobkov na našej stránke pochádzajú od výrobcu (dodávateľa) daného produktu. Za vyššie uvedené informácie nenesieme zodpovednosť, pre istotu si prečítajte popis aj na obale produktov. Dizajn produktov sa môže líšiť od obrázku na našej stránke.

Obľúbené kategórie

Delivery Doručujeme k vám?
Kategórie
Last Minute
Akčné Bomby
Party ponuka
Liga Majstrov
Vždy čerstvé
Párty a grilovanie
Ovocie a zelenina
Pekáreň a cukráreň
Mäso, ryby
mliečne a chladené
Lahôdky
Špeciálna výživa
Trvanlivé potraviny
Mrazené výrobky
Nápoje
Alkohol
Drogéria a kozmetika
Dieťa a matka
Domácnosť a kancelária
Zviera
Tabak
Family exclusive
Lekáreň