Kategórie

Dr.Oetker Ovsená kaša čokoláda 58g

Vypredané
SKU
product-52419
0,49 €
Cena: 0,49 €
Popis produktu

Vyvážená receptúra obsahuje 63% celozrnných ovsených vločiek a kúsky čokolády. Obsah vrecka stačí nasypať do misky, zaliať 150 ml horúcej vody, zamiešať, nechať odstáť 3-5 minút a výborná kaša je pripravená. Vďaka kvalitným surovinám a jednoduchej príprave je skvelou voľbou na raňajky alebo ako rýchle občerstvenie počas dňa. Ovsené vločky obsahujú beta-glukány, ktoré prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Priaznivý účinok pozorujeme už pri konzumácii 3 g beta-glukánov z ovsa denne. 1 balenie ovsenej kaše Dr. Oetker obsahuje približne 1,3 g beta-glukánov. Nezabudnite, že súčasťou zdravého životného štýlu je nielen pestrá strava, ale aj aktívny pohyb a pozitívne myslenie. Žite zdravo.

Zloženie: 63% celozrnné ovsené vločky, sušené odtučnené MLIEKO, cukor, zemiakový škrob, 4,0% čokoláda (kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, emulgátor (E 322)), kakaový prášok so zníženým obsahom tuku. Môže obsahovať stopy (VAJCIA, SÓJOVÉ BÔBY, ORECHY).

Popisy výrobkov na našej stránke pochádzajú od výrobcu (dodávateľa) daného produktu. Za vyššie uvedené informácie nenesieme zodpovednosť, pre istotu si prečítajte popis aj na obale produktov. Dizajn produktov sa môže líšiť od obrázku na našej stránke.

Obľúbené kategórie

Delivery Doručujeme k vám?
Kategórie
Last Minute
Akčné Bomby
Party ponuka
Liga Majstrov
Vždy čerstvé
Párty a grilovanie
Ovocie a zelenina
Pekáreň a cukráreň
Mäso, ryby
mliečne a chladené
Lahôdky
Špeciálna výživa
Trvanlivé potraviny
Mrazené výrobky
Nápoje
Alkohol
Drogéria a kozmetika
Dieťa a matka
Family exclusive